Otevřeno 10-18h.

Watch Series 3

Apple Watch 3. generace: Více než pouhé hodinky

Apple Watch 3. generace je stále aktuální a výkonné zařízení, které představuje více než pouhý hodinový doplněk. Je to chytré hodinky, které vám přinášejí řadu funkcí a možností pro zvýšení vaší produktivity a zlepšení vašeho zdraví.

Stylový Design: Apple Watch 3. generace zachovává ikonický design s kulatým a dotykovým Retina displejem. Jeho elegantní a kvalitní konstrukce z nerezové oceli nebo hliníku dodává hodinkám moderní vzhled.

Voděodolnost: Tyto hodinky jsou odolné proti vodě až do hloubky 50 metrů, což znamená, že je můžete nosit při plavání a dalších vodních aktivitách.

Pokročilé Funkce pro Zdraví a Fitness: Apple Watch 3. generace nabízí širokou škálu funkcí pro sledování vašeho zdraví a fitness. Můžete měřit srdeční tep, kroky, spánek a dokonce i sledovat vaše cvičební aktivity.

Integrovaný GPS: Díky integrovanému GPS můžete sledovat svou trasu při běhání, cyklistice a dalších venkovních aktivitách bez nutnosti připojení k telefonu.

Notifikace a Konverzace: Apple Watch 3. generace vám umožňuje přijímat notifikace ze svého iPhonu, odesílat zprávy, a dokonce i provádět hovory přímo z hodinek, což je užitečné, když nechcete vytahovat telefon z kapsy.

Kompatibilita s Aplikacemi: Můžete stahovat a používat širokou škálu aplikací přímo na svých hodinkách, což znamená, že můžete přizpůsobit své hodinky svým potřebám.

S Apple Watch 3. generace máte více než jenom hodinky - máte chytré a multifunkční zařízení na svém zápěstí. Objednejte si je ještě dnes a získejte partnera pro svou každodenní aktivitu a komunikaci.

1 položek celkem

Cena

30903091
130903091

Značky

Položek k zobrazení: 1