Otevřeno 10-18h.

RhinoTech Magnetický Nabíjecí Kabel USB-C pro Apple Watch

Kód: 10307
Značka: RhinoTech
590 Kč 488 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

RhinoTech magnetický nabíjecí kabel USB-C pro Apple Watch

Pro aktivní uživatele Apple Watch je každodenní nabíjení hodinek téměř samozřejmostí. Právě pro tyto uživatele je zde kvalitní bezdrátová nabíječka pro Apple Watch od firmy RhinoTech, která Vám bude plně k dispozici pro každodenní využití ať už v práci, na cestách, anebo jako hlavní nabíječka doma na nočním stolku.

Připojení pomocí USB-C konektoru ocení hlavně uživatelé nejnovějších Apple zařízení, kteří již pro své produkty využívají rychlé USB-C adaptéry. Další příjemnou výhodou je kompatibilita připojení s MacBook posledních generací s USB-C konektory, které také poslední dobou čím dál častěji nahrazují USB-A konektory v automobilech. Nabíječka zaručuje rychlé a spolehlivé nabíjení a dlouhou životnost.

Díky svému silnému magnetu udrží nabíječka hodinky ve správné poloze, stačí je pouze přiložit k nabíječce a magnety si přichytí konektor a spustí nabíjení. Díky zabudovanému inteligentnímu systému si nabíječka ohlídá adekvátní hodnotu výstupního napětí přesně pro Váš konkrétní model hodinek, a navíc chrání proti přehřátí a zkratu. Samozřejmostí je i kompatibilita se všemi modely, konkrétně Apple Watch series 1/2/3/4/5/SE/6/7/8/Ultra.

Klíčové vlastnosti:
• kompatibilní se všemi Apple Watch až do Series 8 / Ultra
• Silný magnet
• USB-C konektor
• Délka kabelu 100 cm
• Materiál: chirurgická ocel + tvrzený plast + nylonový oplet kabelu
• Výstup: max 5V/1A

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabely
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: